Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
10. Etapa din 03.11.2007 pana 03.11.2007
03.11.2007 12:30   SG Burg  -  FC Energie Cottbus A2   0 : 2       
03.11.2007 13:30   SV Germania Ruhland  -  SV Dissenchen 04   3 : 2       
03.11.2007 13:30   SG Groß Gaglow  -  SV Werben 1892   1 : 2       
03.11.2007 13:30   SG Sielow  -  SV Einheit Drebkau   5 : 1       
03.11.2007 13:30   SV Döbern  -  SV Merzdorf/Gröden   6 : 2       
03.11.2007 13:30   FSV Lauchhammer 08  -  SV Großräschen   1 : 3       
03.11.2007 13:30   Spremberger SV 1862  -  SC Spremberg 1896   3 : 2       
03.11.2007 13:30   SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz  -  TV 1861 Forst   6 : 1       
 
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
10. Etapa  J V E I   Tore Dif.   Pkt.
1 FC Energie Cottbus A2       6 5 0 1   17 : 4 13   15
2 SV Werben 1892       5 3 2 0   9 : 3 6   11
3 SV Großräschen       5 3 1 1   14 : 8 6   10
4 SC Spremberg 1896       5 3 0 2   11 : 8 3   9
5 SV Döbern       5 3 0 2   10 : 11 -1   9
6 Spremberger SV 1862       5 2 2 1   6 : 5 1   8
7 SV Germania Ruhland       5 2 1 2   9 : 12 -3   7
8 SG Groß Gaglow       5 1 3 1   7 : 7 0   6
9 SG Burg       5 1 2 2   7 : 12 -5   5
10 SV Dissenchen 04       4 1 1 2   4 : 9 -5   4
11 SV Einheit Drebkau       5 1 1 3   8 : 15 -7   4
12 TV 1861 Forst       5 1 0 4   4 : 13 -9   3
13 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       5 0 2 3   2 : 8 -6   2
14 FSV Lauchhammer 08       5 0 2 3   2 : 8 -6   2
15 SG Sielow       5 0 1 4   5 : 15 -10   1
16 SV Merzdorf/Gröden       5 0 0 5   5 : 20 -15   0
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: 25.09.2014 20:01
Pagina actualizata in: 0.0636 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group