Landesliga Süd 2020/2021 |
|
|
VfB Trebbin |
| Kolkwitzer SV 1896 (N) |
14,81% |
kans op winst |
85,20% |
17 |
huidige positie |
5 |
0 |
Pkt. |
14 |
7 |
gespeeld |
7 |
0.00 |
Pkt./wedstrijd |
2 |
2:19 |
Tore |
18:8 |
0.29:2.71 |
Tore/wedstrijd |
2.57:1.14 |
0 (0,00%) |
overwinningen |
4 (57,14%) |
|
grootste overwinning |
5:1 tegen FV Blau Weiß 90 Briesen (U) 5:1 tegen VfB Hohenleipisch 1912 (T) |
7 (100,00%) |
nederlagen |
1 (14,29%) |
0:5 tegen FSV Union Fürstenwalde II (T) |
grootste nederlaag |
0:1 tegen TSV 1878 Schlieben (T) |
7 Nederla(a)g(en) 7 wedstr. zonder overwinning |
actuele serie |
1 Overwinning(en) 3 wedstr. zonder nederlaag |
(T) SV Germania 90 Schöneiche (1.) (U) FSV Union Fürstenwalde II (11.) (T) 1. FC Guben (6.) (U) Kolkwitzer SV 1896 (N) (5.) (T) FSV Dynamo Eisenhüttenstadt (12.) (U) SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz (8.) (U) FSV Brieske Senftenberg (2.) (U) TSV 1878 Schlieben (10.) (T) FV Blau Weiß 90 Briesen (15.) (U) Breesener SV Guben Nord (13.) (T) FV Erkner 1920 (4.) (U) VfB Hohenleipisch 1912 (14.) (T) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (16.) (U) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (3.) (T) SG Großziethen (7.) (U) SG Phönix Wildau 95 (9.) (U) FSV Dynamo Eisenhüttenstadt (12.) (U) FV Blau Weiß 90 Briesen (15.) (T) Breesener SV Guben Nord (13.) (U) FV Erkner 1920 (4.) (T) VfB Hohenleipisch 1912 (14.) (U) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (16.) (T) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (3.) (U) SG Großziethen (7.) (T) SG Phönix Wildau 95 (9.)
| Restprogramm | (12.) FSV Dynamo Eisenhüttenstadt (U) (8.) SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz (T) (17.) VfB Trebbin (T) (10.) TSV 1878 Schlieben (U) (15.) FV Blau Weiß 90 Briesen (T) (13.) Breesener SV Guben Nord (U) (4.) FV Erkner 1920 (T) (14.) VfB Hohenleipisch 1912 (U) (16.) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (T) (3.) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (U) (7.) SG Großziethen (T) (9.) SG Phönix Wildau 95 (U) (1.) SV Germania 90 Schöneiche (T) (11.) FSV Union Fürstenwalde II (U) (6.) 1. FC Guben (T) (2.) FSV Brieske Senftenberg (U) (13.) Breesener SV Guben Nord (U) (16.) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (U) (3.) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (T) (7.) SG Großziethen (U) (9.) SG Phönix Wildau 95 (T) (1.) SV Germania 90 Schöneiche (U) (11.) FSV Union Fürstenwalde II (T) (6.) 1. FC Guben (U) (2.) FSV Brieske Senftenberg (T)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
279:288 (-9) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 295:277 (+18) |
---|
leichter | Tendenz | schwerer |
|
|
|
|
|