Landesliga Süd 2020/2021 |
|
|
Kolkwitzer SV 1896 (N) |
| TSV 1878 Schlieben |
65,11% |
možnosti proti |
34,90% |
5 |
Položaj na lestvici |
10 |
14 |
Pkt. |
11 |
7 |
Tekme |
8 |
2 |
Pkt./tekmo |
1.38 |
18:8 |
Tore |
9:14 |
2.57:1.14 |
Tore/tekmo |
1.13:1.75 |
4 (57,14%) |
Zmag |
3 (37,50%) |
5:1 proti FV Blau Weiß 90 Briesen (T) 5:1 proti VfB Hohenleipisch 1912 (D) |
Naj. zmaga |
2:0 proti VfB Trebbin (T) |
1 (14,29%) |
Porazov |
3 (37,50%) |
0:1 proti TSV 1878 Schlieben (D) |
Naj. poraz |
0:4 proti SV Germania 90 Schöneiche (D) |
1 Zmag(e) 3 tekem brez poraza |
Trenutna serija |
2 Zmag(e) 2 tekem brez poraza |
(T) FSV Dynamo Eisenhüttenstadt (12.) (D) SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz (8.) (D) VfB Trebbin (17.) (T) TSV 1878 Schlieben (10.) (D) FV Blau Weiß 90 Briesen (15.) (T) Breesener SV Guben Nord (13.) (D) FV Erkner 1920 (4.) (T) VfB Hohenleipisch 1912 (14.) (D) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (16.) (T) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (3.) (D) SG Großziethen (7.) (T) SG Phönix Wildau 95 (9.) (D) SV Germania 90 Schöneiche (1.) (T) FSV Union Fürstenwalde II (11.) (D) 1. FC Guben (6.) (T) FSV Brieske Senftenberg (2.) (T) Breesener SV Guben Nord (13.) (T) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (16.) (D) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (3.) (T) SG Großziethen (7.) (D) SG Phönix Wildau 95 (9.) (T) SV Germania 90 Schöneiche (1.) (D) FSV Union Fürstenwalde II (11.) (T) 1. FC Guben (6.) (D) FSV Brieske Senftenberg (2.)
| Restprogramm | (9.) SG Phönix Wildau 95 (D) (1.) SV Germania 90 Schöneiche (T) (11.) FSV Union Fürstenwalde II (D) (6.) 1. FC Guben (T) (5.) Kolkwitzer SV 1896 (N) (D) (12.) FSV Dynamo Eisenhüttenstadt (T) (8.) SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz (D) (17.) VfB Trebbin (D) (2.) FSV Brieske Senftenberg (T) (15.) FV Blau Weiß 90 Briesen (T) (13.) Breesener SV Guben Nord (D) (4.) FV Erkner 1920 (T) (14.) VfB Hohenleipisch 1912 (D) (16.) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (T) (3.) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (D) (7.) SG Großziethen (T) (2.) FSV Brieske Senftenberg (D) (15.) FV Blau Weiß 90 Briesen (D) (13.) Breesener SV Guben Nord (T) (4.) FV Erkner 1920 (D) (14.) VfB Hohenleipisch 1912 (T) (16.) SG Grün-Weiß Rehfelde (N) (D) (3.) BSC Preußen 07 Blankenfelde Mahlow (T) (7.) SG Großziethen (D)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
295:277 (+18) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 268:283 (-15) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
|
|
|