Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
2. Speelronde van 01.09.2007 tot 01.09.2007
01-09-07 15:00   SV Dissenchen 04  -  FC Energie Cottbus A2   1 : 5       
01-09-07 15:00   SG Burg  -  SG Groß Gaglow   1 : 1       
01-09-07 15:00   SV Großräschen  -  SV Werben 1892   0 : 1       
01-09-07 15:00   SV Döbern  -  Spremberger SV 1862   0 : 0       
01-09-07 15:00   FSV Lauchhammer 08  -  SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz   1 : 1       
01-09-07 15:00   SC Spremberg 1896  -  SV Einheit Drebkau   5 : 2       
02-09-07 14:00   SV Merzdorf/Gröden  -  TV 1861 Forst   2 : 3       
02-09-07 14:00   SG Sielow  -  SV Germania Ruhland   1 : 2       
 
 <= Vorige speelronde   Volgende speelronde => 
Stand Thuis Uit Heenronde Terugronde
2. Speelronde  WED WIN GEL VER   Tore SLD   Pkt.
1 FC Energie Cottbus A2       2 2 0 0   9 : 1 8   6
2 SC Spremberg 1896       2 2 0 0   9 : 3 6   6
3 SV Werben 1892       2 2 0 0   3 : 1 2   6
4 SG Burg       2 1 1 0   3 : 1 2   4
5 SV Döbern       2 1 1 0   2 : 1 1   4
6 Spremberger SV 1862       2 1 1 0   1 : 0 1   4
7 SV Großräschen       2 1 0 1   4 : 2 2   3
8 TV 1861 Forst       2 1 0 1   4 : 6 -2   3
9 SV Germania Ruhland       2 1 0 1   2 : 5 -3   3
10 SG Groß Gaglow       2 0 2 0   1 : 1 0   2
11 SG Sielow       2 0 1 1   1 : 2 -1   1
12 FSV Lauchhammer 08       2 0 1 1   1 : 2 -1   1
13 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       2 0 1 1   1 : 3 -2   1
14 SV Merzdorf/Gröden       2 0 0 2   3 : 5 -2   0
15 SV Einheit Drebkau       2 0 0 2   3 : 7 -4   0
16 SV Dissenchen 04       2 0 0 2   2 : 9 -7   0
 
Huidige Speeldag afdrukken  Afdeling kalender afdrukken 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 25-09-14 20:01
Pagina opgebouwd in: 0.0420 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group