Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
1. Etapa din 25.08.2007 pana 25.08.2007
25.08.2007 15:00   SV Germania Ruhland  -  FC Energie Cottbus A2   0 : 4       
25.08.2007 15:00   SV Dissenchen 04  -  SV Großräschen   1 : 4       
25.08.2007 15:00   SG Groß Gaglow  -  SG Sielow   0 : 0       
25.08.2007 15:00   SV Werben 1892  -  SV Merzdorf/Gröden   2 : 1       
25.08.2007 15:00   TV 1861 Forst  -  SC Spremberg 1896   1 : 4       
25.08.2007 15:00   SV Einheit Drebkau  -  SV Döbern   1 : 2       
25.08.2007 15:00   Spremberger SV 1862  -  FSV Lauchhammer 08   1 : 0       
25.08.2007 15:00   SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz  -  SG Burg   0 : 2       
 
 Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
1. Etapa  J V E I   Tore Dif.   Pkt.
1 SV Werben 1892       1 1 0 0   2 : 1 1   3
2 Spremberger SV 1862       1 1 0 0   1 : 0 1   3
3 SG Groß Gaglow       1 0 1 0   0 : 0 0   1
4 SV Döbern       0 0 0 0   0 : 0 0   0
5 SC Spremberg 1896       0 0 0 0   0 : 0 0   0
6 SV Merzdorf/Gröden       0 0 0 0   0 : 0 0   0
7 SV Großräschen       0 0 0 0   0 : 0 0   0
8 FC Energie Cottbus A2       0 0 0 0   0 : 0 0   0
9 SG Sielow       0 0 0 0   0 : 0 0   0
10 SG Burg       0 0 0 0   0 : 0 0   0
11 FSV Lauchhammer 08       0 0 0 0   0 : 0 0   0
12 SV Einheit Drebkau       1 0 0 1   1 : 2 -1   0
13 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       1 0 0 1   0 : 2 -2   0
14 TV 1861 Forst       1 0 0 1   1 : 4 -3   0
15 SV Dissenchen 04       1 0 0 1   1 : 4 -3   0
16 SV Germania Ruhland       1 0 0 1   0 : 4 -4   0
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: 25.09.2014 20:01
Pagina actualizata in: 0.0797 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group