Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Kalendář  Výsledky/Tabulka  Rozpis  Křížová tabulka  Graf  Statistiky    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
22. Kolo od 05.04.2008 do 06.04.2008
05.04.2008 15:00   SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz  -  SV Germania Ruhland   4 : 2       
05.04.2008 15:00   Spremberger SV 1862  -  SV Dissenchen 04   3 : 1       
05.04.2008 15:00   FC Energie Cottbus A2  -  SV Großräschen   2 : 2       
05.04.2008 15:00   SV Döbern  -  SV Werben 1892   1 : 1       
05.04.2008 15:00   FSV Lauchhammer 08  -  TV 1861 Forst   2 : 0       
05.04.2008 15:00   SG Groß Gaglow  -  SV Einheit Drebkau   1 : 0       
05.04.2008 15:00   SG Burg  -  SC Spremberg 1896   2 : 1       
06.04.2008 15:00   SG Sielow  -  SV Merzdorf/Gröden   3 : 3       
 
 « na předcházející kolo   na další kolo » 
Tabulka Doma Venku Podzim Jaro
22. Kolo  Záp. v r p   Tore Rozdíl   Pkt.
1 Spremberger SV 1862       11 8 2 1   22 : 8 14   26
2 SV Werben 1892       10 7 2 1   35 : 9 26   23
3 FC Energie Cottbus A2       10 6 3 1   27 : 13 14   21
4 SV Großräschen       11 6 2 3   25 : 19 6   20
5 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       11 5 4 2   27 : 14 13   19
6 SG Sielow       12 5 4 3   25 : 18 7   19
7 SC Spremberg 1896       11 6 1 4   26 : 21 5   19
8 SG Groß Gaglow       12 5 3 4   24 : 15 9   18
9 SV Döbern       11 5 3 3   20 : 15 5   18
10 SV Dissenchen 04       11 5 3 3   16 : 24 -8   18
11 FSV Lauchhammer 08       11 5 2 4   22 : 18 4   17
12 SG Burg       12 5 2 5   18 : 16 2   17
13 SV Germania Ruhland       10 5 1 4   19 : 24 -5   16
14 SV Merzdorf/Gröden       11 4 0 7   19 : 18 1   12
15 TV 1861 Forst       11 3 3 5   14 : 23 -9   12
16 SV Einheit Drebkau       11 1 4 6   12 : 20 -8   7
 
Aktuální zápasy TISK  Rozpis TISK 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« k výběru ligy    Poslední update soutěží: 25.09.2014 20:01
Doba načítání stránky: 0.0699 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group