D-Junioren Staffel Nord 2009/2010

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken    Info
M1  
M2  
M3  
M4  
M5  
M6  
M7  
M8  
M9  
M10  
M11  
M12  
M13  
M14  
SV Hertha Finsterwalde    FC Bad Liebenwerda
k.A.% kans op winst k.A.%
11 huidige positie 5
0 Pkt. 0
0 gespeeld 0
Pkt./wedstrijd
0:0 Tore 0:0
Tore/wedstrijd
overwinningen
  grootste overwinning  
nederlagen
  grootste nederlaag  
0 wedstr. zonder nederlaag actuele serie 0 wedstr. zonder nederlaag
(T) SG Friedersdorf Oppelhain (5.)
(U) ESV Lok Falkenberg (1.)
(T) SG Schlieben Sonnewalde I (7.)
(U) TSV Grünewalde (11.)
(T) SG Doberlug-Kirchhain (4.)
(U) FC Bad Liebenwerda (3.)
(T) SG Preußen Biehla Prösen (6.)
(U) SpVgg Finsterwalde I (10.)
(T) SG Schlieben Sonnewalde II (8.)
(T) Team Lößfurth (12.)
(U) VfB Herzberg 68 II (14.)
(T) VfB Herzberg 68 I (13.)
(T) Empor Mühlberg (2.)
(U) SG Friedersdorf Oppelhain (5.)
(T) ESV Lok Falkenberg (1.)
(U) SG Schlieben Sonnewalde I (7.)
(T) TSV Grünewalde (11.)
(U) SG Doberlug-Kirchhain (4.)
(T) FC Bad Liebenwerda (3.)
(U) SG Preußen Biehla Prösen (6.)
(T) SpVgg Finsterwalde I (10.)
(U) SG Schlieben Sonnewalde II (8.)
(U) Team Lößfurth (12.)
(T) VfB Herzberg 68 II (14.)
(U) VfB Herzberg 68 I (13.)
(U) Empor Mühlberg (2.)
Restprogramm(11.) TSV Grünewalde (T)
(4.) SG Doberlug-Kirchhain (U)
(8.) SG Schlieben Sonnewalde II (T)
(6.) SG Preußen Biehla Prösen (T)
(10.) SpVgg Finsterwalde I (U)
(9.) SV Hertha Finsterwalde (T)
(12.) Team Lößfurth (U)
(14.) VfB Herzberg 68 II (T)
(13.) VfB Herzberg 68 I (U)
(2.) Empor Mühlberg (T)
(5.) SG Friedersdorf Oppelhain (U)
(1.) ESV Lok Falkenberg (T)
(7.) SG Schlieben Sonnewalde I (T)
(11.) TSV Grünewalde (U)
(4.) SG Doberlug-Kirchhain (T)
(8.) SG Schlieben Sonnewalde II (U)
(6.) SG Preußen Biehla Prösen (U)
(10.) SpVgg Finsterwalde I (T)
(9.) SV Hertha Finsterwalde (U)
(12.) Team Lößfurth (T)
(14.) VfB Herzberg 68 II (U)
(13.) VfB Herzberg 68 I (T)
(2.) Empor Mühlberg (U)
(5.) SG Friedersdorf Oppelhain (T)
(1.) ESV Lok Falkenberg (U)
(7.) SG Schlieben Sonnewalde I (U)
Bewertung der Restprogramme
0:0 (0)∑ Pkt.verhältnis Gegner0:0 (0)
gleichTendenzgleich
  M1
  M2
  M3
  M4
  M5
  M6
  M7
  M8
  M9
  M10
  M11
  M12
  M13
  M14
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 25-09-14 20:01
Pagina opgebouwd in: 0.0425 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group