Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
VfB Herzberg 68 |
| SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II |
15,96% |
kans op winst |
84,04% |
16 |
huidige positie |
2 |
6 |
Pkt. |
23 |
10 |
gespeeld |
9 |
0.6 |
Pkt./wedstrijd |
2.56 |
12:30 |
Tore |
23:6 |
1.20:3.00 |
Tore/wedstrijd |
2.56:0.67 |
1 (10,00%) |
overwinningen |
7 (77,78%) |
3:0 tegen FC Bad Liebenwerda 08 (T) |
grootste overwinning |
4:0 tegen SV Eintracht Ortrand (T) |
6 (60,00%) |
nederlagen |
0 (0,00%) |
1:7 tegen SG Friedersdorf (U) |
grootste nederlaag |
|
6 wedstr. zonder overwinning |
actuele serie |
6 Overwinning(en) 9 wedstr. zonder nederlaag |
(T) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (U) SG Groß Gaglow (N) (3.) (T) SV Döbern (5.) (U) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (T) SG Friedersdorf (7.) (U) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (T) SC Spremberg 1896 (1.) (U) SV Eintracht Ortrand (11.) (T) SV Fichte Kunersdorf (6.) (U) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (T) SV Peußen Elsterwerda (17.) (U) VfB Cottbus '97 (12.) (T) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (U) FC Lauchhammer (15.) (T) Spremberger SV 1862 (14.) (T) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (U) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (T) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (U) SV Peußen Elsterwerda (17.) (T) VfB Cottbus '97 (12.) (U) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (T) FC Lauchhammer (15.) (U) Spremberger SV 1862 (14.) (T) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.)
| Restprogramm | (1.) SC Spremberg 1896 (T) (11.) SV Eintracht Ortrand (U) (6.) SV Fichte Kunersdorf (T) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (U) (17.) SV Peußen Elsterwerda (U) (12.) VfB Cottbus '97 (T) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (U) (15.) FC Lauchhammer (T) (14.) Spremberger SV 1862 (U) (16.) VfB Herzberg 68 (T) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (U) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (T) (3.) SG Groß Gaglow (N) (U) (5.) SV Döbern (T) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (U) (7.) SG Friedersdorf (T) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (U) (16.) VfB Herzberg 68 (U) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (T) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (U) (3.) SG Groß Gaglow (N) (T) (5.) SV Döbern (U) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (T) (7.) SG Friedersdorf (U) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (T)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
281:317 (-36) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 300:315 (-15) |
---|
leichter | Tendenz | schwerer |
|
|
|
|
|