Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
SV Döbern |
| VfB Herzberg 68 |
78,56% |
sanse de victorie |
21,45% |
5 |
locul ocupat |
16 |
17 |
Pkt. |
6 |
8 |
Jocuri |
10 |
2.13 |
Pkt./medie |
0.6 |
28:10 |
Tore |
12:30 |
3.50:1.25 |
Tore/medie |
1.20:3.00 |
5 (62,50%) |
victorii |
1 (10,00%) |
6:0 cu ESV Lok Falkenberg (N) (A) |
cea mai categorica victorie |
3:0 cu FC Bad Liebenwerda 08 (A) |
1 (12,50%) |
infrangeri |
6 (60,00%) |
2:3 cu FSV Brieske Senftenberg II (D) |
cea mai categorica infrangere |
1:7 cu SG Friedersdorf (D) |
1 Victorii 1 jocuri fara infrangere |
Seria actuala |
6 jocuri fara victorie |
(D) FC Lauchhammer (15.) (A) Spremberger SV 1862 (14.) (D) VfB Herzberg 68 (16.) (A) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (D) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (A) SG Groß Gaglow (N) (3.) (A) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (D) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (A) SG Friedersdorf (7.) (D) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (A) SC Spremberg 1896 (1.) (D) SV Eintracht Ortrand (11.) (A) SV Fichte Kunersdorf (6.) (D) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (A) SV Peußen Elsterwerda (17.) (D) VfB Cottbus '97 (12.) (A) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (D) SG Friedersdorf (7.) (A) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (D) SC Spremberg 1896 (1.) (A) SV Eintracht Ortrand (11.) (D) SV Fichte Kunersdorf (6.) (A) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (D) SV Peußen Elsterwerda (17.) (A) VfB Cottbus '97 (12.) (D) SSV Alemannia Altdöbern (10.)
| Restprogramm | (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (A) (3.) SG Groß Gaglow (N) (D) (5.) SV Döbern (A) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (D) (7.) SG Friedersdorf (A) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (D) (1.) SC Spremberg 1896 (A) (11.) SV Eintracht Ortrand (D) (6.) SV Fichte Kunersdorf (A) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (D) (17.) SV Peußen Elsterwerda (A) (12.) VfB Cottbus '97 (D) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (A) (15.) FC Lauchhammer (D) (14.) Spremberger SV 1862 (A) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (A) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (D) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (A) (17.) SV Peußen Elsterwerda (D) (12.) VfB Cottbus '97 (A) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (D) (15.) FC Lauchhammer (A) (14.) Spremberger SV 1862 (D) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (A)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
337:310 (+27) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 281:317 (-36) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
|
|
|