Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
VfB Hohenleipisch 1912 II |
| FC Lauchhammer |
46,71% |
sanse de victorie |
53,29% |
18 |
locul ocupat |
15 |
3 |
Pkt. |
6 |
9 |
Jocuri |
9 |
0.33 |
Pkt./medie |
0.67 |
7:28 |
Tore |
13:29 |
0.78:3.11 |
Tore/medie |
1.44:3.22 |
0 (0,00%) |
victorii |
2 (22,22%) |
|
cea mai categorica victorie |
3:2 cu SV Eintracht Ortrand (A) |
6 (66,67%) |
infrangeri |
7 (77,78%) |
0:10 cu VfB 1921 Krieschow U23 (N) (D) |
cea mai categorica infrangere |
1:8 cu SC Spremberg 1896 (D) |
9 jocuri fara victorie |
Seria actuala |
3 Infrangeri 3 jocuri fara victorie |
(A) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (D) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (A) SG Groß Gaglow (N) (3.) (D) SV Döbern (5.) (A) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (D) SG Friedersdorf (7.) (A) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (D) SC Spremberg 1896 (1.) (A) SV Eintracht Ortrand (11.) (D) SV Fichte Kunersdorf (6.) (A) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (D) SV Peußen Elsterwerda (17.) (A) VfB Cottbus '97 (12.) (D) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (A) FC Lauchhammer (15.) (D) Spremberger SV 1862 (14.) (A) VfB Herzberg 68 (16.) (A) SV Fichte Kunersdorf (6.) (D) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (A) SV Peußen Elsterwerda (17.) (D) VfB Cottbus '97 (12.) (A) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (D) FC Lauchhammer (15.) (A) Spremberger SV 1862 (14.) (D) VfB Herzberg 68 (16.)
| Restprogramm | (5.) SV Döbern (A) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (D) (7.) SG Friedersdorf (A) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (D) (1.) SC Spremberg 1896 (A) (11.) SV Eintracht Ortrand (D) (6.) SV Fichte Kunersdorf (A) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (D) (17.) SV Peußen Elsterwerda (A) (12.) VfB Cottbus '97 (D) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (A) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (D) (14.) Spremberger SV 1862 (D) (16.) VfB Herzberg 68 (A) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (D) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (A) (3.) SG Groß Gaglow (N) (D) (12.) VfB Cottbus '97 (A) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (D) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (A) (14.) Spremberger SV 1862 (A) (16.) VfB Herzberg 68 (D) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (A) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (D) (3.) SG Groß Gaglow (N) (A)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
304:325 (-21) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 297:327 (-30) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
|
|
|