Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
VfB Cottbus '97 |
| SV Döbern |
28,49% |
možnosti proti |
71,51% |
12 |
Položaj na lestvici |
5 |
9 |
Pkt. |
17 |
9 |
Tekme |
8 |
1 |
Pkt./tekmo |
2.13 |
13:23 |
Tore |
28:10 |
1.44:2.56 |
Tore/tekmo |
3.50:1.25 |
3 (33,33%) |
Zmag |
5 (62,50%) |
5:1 proti SV Eintracht Ortrand (D) |
Naj. zmaga |
6:0 proti ESV Lok Falkenberg (N) (D) |
6 (66,67%) |
Porazov |
1 (12,50%) |
1:8 proti SSV Alemannia Altdöbern (D) |
Naj. poraz |
2:3 proti FSV Brieske Senftenberg II (T) |
1 Neodloèenih(n) 1 tekem brez zmage |
Trenutna serija |
1 Zmag(e) 1 tekem brez poraza |
(D) SG Friedersdorf (7.) (T) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (D) SC Spremberg 1896 (1.) (T) SV Eintracht Ortrand (11.) (D) SV Fichte Kunersdorf (6.) (T) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (D) SV Peußen Elsterwerda (17.) (T) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (T) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (D) FC Lauchhammer (15.) (T) Spremberger SV 1862 (14.) (D) VfB Herzberg 68 (16.) (T) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (D) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (T) SG Groß Gaglow (N) (3.) (D) SV Döbern (5.) (T) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (T) FC Lauchhammer (15.) (D) Spremberger SV 1862 (14.) (T) VfB Herzberg 68 (16.) (D) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (T) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (D) SG Groß Gaglow (N) (3.) (T) SV Döbern (5.) (D) FC Bad Liebenwerda 08 (9.)
| Restprogramm | (15.) FC Lauchhammer (T) (14.) Spremberger SV 1862 (D) (16.) VfB Herzberg 68 (T) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (D) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (T) (3.) SG Groß Gaglow (N) (D) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (D) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (T) (7.) SG Friedersdorf (D) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (T) (1.) SC Spremberg 1896 (D) (11.) SV Eintracht Ortrand (T) (6.) SV Fichte Kunersdorf (D) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (T) (17.) SV Peußen Elsterwerda (D) (12.) VfB Cottbus '97 (T) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (D) (7.) SG Friedersdorf (T) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (D) (1.) SC Spremberg 1896 (T) (11.) SV Eintracht Ortrand (D) (6.) SV Fichte Kunersdorf (T) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (D) (17.) SV Peußen Elsterwerda (T) (12.) VfB Cottbus '97 (D) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (T)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
295:325 (-30) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 337:310 (+27) |
---|
leichter | Tendenz | schwerer |
|
|
|
|
|