Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
SV Döbern |
| VfB Herzberg 68 |
78,56% |
možnosti proti |
21,45% |
5 |
Položaj na lestvici |
16 |
17 |
Pkt. |
6 |
8 |
Tekme |
10 |
2.13 |
Pkt./tekmo |
0.6 |
28:10 |
Tore |
12:30 |
3.50:1.25 |
Tore/tekmo |
1.20:3.00 |
5 (62,50%) |
Zmag |
1 (10,00%) |
6:0 proti ESV Lok Falkenberg (N) (D) |
Naj. zmaga |
3:0 proti FC Bad Liebenwerda 08 (D) |
1 (12,50%) |
Porazov |
6 (60,00%) |
2:3 proti FSV Brieske Senftenberg II (T) |
Naj. poraz |
1:7 proti SG Friedersdorf (T) |
1 Zmag(e) 1 tekem brez poraza |
Trenutna serija |
6 tekem brez zmage |
(T) FC Lauchhammer (15.) (D) Spremberger SV 1862 (14.) (T) VfB Herzberg 68 (16.) (D) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (T) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (D) SG Groß Gaglow (N) (3.) (D) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (T) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (D) SG Friedersdorf (7.) (T) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (D) SC Spremberg 1896 (1.) (T) SV Eintracht Ortrand (11.) (D) SV Fichte Kunersdorf (6.) (T) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (D) SV Peußen Elsterwerda (17.) (T) VfB Cottbus '97 (12.) (D) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (T) SG Friedersdorf (7.) (D) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (T) SC Spremberg 1896 (1.) (D) SV Eintracht Ortrand (11.) (T) SV Fichte Kunersdorf (6.) (D) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (T) SV Peußen Elsterwerda (17.) (D) VfB Cottbus '97 (12.) (T) SSV Alemannia Altdöbern (10.)
| Restprogramm | (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (D) (3.) SG Groß Gaglow (N) (T) (5.) SV Döbern (D) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (T) (7.) SG Friedersdorf (D) (4.) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (T) (1.) SC Spremberg 1896 (D) (11.) SV Eintracht Ortrand (T) (6.) SV Fichte Kunersdorf (D) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (T) (17.) SV Peußen Elsterwerda (D) (12.) VfB Cottbus '97 (T) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (D) (15.) FC Lauchhammer (T) (14.) Spremberger SV 1862 (D) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (D) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (T) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (D) (17.) SV Peußen Elsterwerda (T) (12.) VfB Cottbus '97 (D) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (T) (15.) FC Lauchhammer (D) (14.) Spremberger SV 1862 (T) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (D)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
337:310 (+27) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 281:317 (-36) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
|
|
|