Landesklasse Süd 20/21 |
|
|
SV Eintracht Ortrand |
| VfB 1921 Krieschow U23 (N) |
33,08% |
možnosti proti |
66,92% |
11 |
Položaj na lestvici |
4 |
11 |
Pkt. |
17 |
9 |
Tekme |
8 |
1.22 |
Pkt./tekmo |
2.13 |
18:21 |
Tore |
29:11 |
2.00:2.33 |
Tore/tekmo |
3.63:1.38 |
3 (33,33%) |
Zmag |
5 (62,50%) |
4:1 proti VfB Herzberg 68 (T) |
Naj. zmaga |
10:0 proti VfB Hohenleipisch 1912 II (D) |
4 (44,44%) |
Porazov |
1 (12,50%) |
0:4 proti SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (T) |
Naj. poraz |
2:4 proti SG Groß Gaglow (N) (D) |
2 tekem brez poraza |
Trenutna serija |
1 Neodloèenih(n) 1 tekem brez zmage |
(T) SV Fichte Kunersdorf (6.) (D) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (2.) (T) SV Peußen Elsterwerda (17.) (D) VfB Cottbus '97 (12.) (T) SSV Alemannia Altdöbern (10.) (D) FC Lauchhammer (15.) (T) Spremberger SV 1862 (14.) (D) VfB Herzberg 68 (16.) (T) VfB Hohenleipisch 1912 II (18.) (D) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (T) SG Groß Gaglow (N) (3.) (D) SV Döbern (5.) (T) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (D) SG Friedersdorf (7.) (T) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (D) SC Spremberg 1896 (1.) (T) FSV Brieske Senftenberg II (8.) (T) ESV Lok Falkenberg (N) (13.) (D) SG Groß Gaglow (N) (3.) (T) SV Döbern (5.) (D) FC Bad Liebenwerda 08 (9.) (T) SG Friedersdorf (7.) (D) VfB 1921 Krieschow U23 (N) (4.) (T) SC Spremberg 1896 (1.) (D) FSV Brieske Senftenberg II (8.)
| Restprogramm | (17.) SV Peußen Elsterwerda (T) (12.) VfB Cottbus '97 (D) (10.) SSV Alemannia Altdöbern (T) (15.) FC Lauchhammer (D) (14.) Spremberger SV 1862 (T) (16.) VfB Herzberg 68 (D) (18.) VfB Hohenleipisch 1912 II (T) (13.) ESV Lok Falkenberg (N) (D) (3.) SG Groß Gaglow (N) (T) (5.) SV Döbern (D) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (T) (7.) SG Friedersdorf (D) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (D) (1.) SC Spremberg 1896 (T) (11.) SV Eintracht Ortrand (D) (6.) SV Fichte Kunersdorf (T) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (D) (14.) Spremberger SV 1862 (D) (5.) SV Döbern (T) (9.) FC Bad Liebenwerda 08 (D) (7.) SG Friedersdorf (T) (8.) FSV Brieske Senftenberg II (T) (1.) SC Spremberg 1896 (D) (11.) SV Eintracht Ortrand (T) (6.) SV Fichte Kunersdorf (D) (2.) SV Wacker 09 Cottbus Ströbitz II (T)
|
---|
Bewertung der Restprogramme |
---|
340:277 (+63) | ∑ Pkt.verhältnis Gegner | 348:297 (+51) |
---|
schwerer | Tendenz | leichter |
|
|
|
|
|