D-Junioren Staffel Nord 2009/2010

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken    Info
M1  
M2  
M3  
M4  
M5  
M6  
M7  
M8  
M9  
M10  
M11  
M12  
M13  
M14  
TSV Grünewalde    SG Schlieben Sonnewalde II
k.A.% kans op winst k.A.%
1 huidige positie 14
0 Pkt. 0
0 gespeeld 0
Pkt./wedstrijd
0:0 Tore 0:0
Tore/wedstrijd
overwinningen
  grootste overwinning  
nederlagen
  grootste nederlaag  
0 wedstr. zonder nederlaag actuele serie 0 wedstr. zonder nederlaag
(U) FC Bad Liebenwerda (3.)
(T) SG Preußen Biehla Prösen (6.)
(U) SpVgg Finsterwalde I (10.)
(T) SV Hertha Finsterwalde (9.)
(U) Team Lößfurth (12.)
(T) VfB Herzberg 68 II (14.)
(U) VfB Herzberg 68 I (13.)
(T) Empor Mühlberg (2.)
(U) SG Friedersdorf Oppelhain (5.)
(T) ESV Lok Falkenberg (1.)
(U) SG Schlieben Sonnewalde I (7.)
(T) SG Schlieben Sonnewalde II (8.)
(U) SG Doberlug-Kirchhain (4.)
(T) FC Bad Liebenwerda (3.)
(U) SG Preußen Biehla Prösen (6.)
(T) SpVgg Finsterwalde I (10.)
(U) SV Hertha Finsterwalde (9.)
(T) Team Lößfurth (12.)
(U) VfB Herzberg 68 II (14.)
(T) VfB Herzberg 68 I (13.)
(U) Empor Mühlberg (2.)
(T) SG Friedersdorf Oppelhain (5.)
(U) ESV Lok Falkenberg (1.)
(T) SG Schlieben Sonnewalde I (7.)
(U) SG Schlieben Sonnewalde II (8.)
(T) SG Doberlug-Kirchhain (4.)
Restprogramm(4.) SG Doberlug-Kirchhain (U)
(13.) VfB Herzberg 68 I (T)
(3.) FC Bad Liebenwerda (U)
(2.) Empor Mühlberg (T)
(6.) SG Preußen Biehla Prösen (U)
(5.) SG Friedersdorf Oppelhain (T)
(10.) SpVgg Finsterwalde I (U)
(1.) ESV Lok Falkenberg (T)
(9.) SV Hertha Finsterwalde (U)
(7.) SG Schlieben Sonnewalde I (T)
(12.) Team Lößfurth (T)
(11.) TSV Grünewalde (U)
(14.) VfB Herzberg 68 II (U)
(4.) SG Doberlug-Kirchhain (T)
(13.) VfB Herzberg 68 I (U)
(3.) FC Bad Liebenwerda (T)
(2.) Empor Mühlberg (U)
(6.) SG Preußen Biehla Prösen (T)
(5.) SG Friedersdorf Oppelhain (U)
(10.) SpVgg Finsterwalde I (T)
(1.) ESV Lok Falkenberg (U)
(9.) SV Hertha Finsterwalde (T)
(7.) SG Schlieben Sonnewalde I (U)
(12.) Team Lößfurth (U)
(11.) TSV Grünewalde (T)
(14.) VfB Herzberg 68 II (T)
Bewertung der Restprogramme
0:0 (0)∑ Pkt.verhältnis Gegner0:0 (0)
gleichTendenzgleich
  M1
  M2
  M3
  M4
  M5
  M6
  M7
  M8
  M9
  M10
  M11
  M12
  M13
  M14
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
Naar competitieoverzicht    Laatste update competitie: 25-09-14 20:01
Pagina opgebouwd in: 0.0555 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group