Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
2. Etapa din 01.09.2007 pana 01.09.2007
01.09.2007 15:00   SV Dissenchen 04  -  FC Energie Cottbus A2   1 : 5       
01.09.2007 15:00   SG Burg  -  SG Groß Gaglow   1 : 1       
01.09.2007 15:00   SV Großräschen  -  SV Werben 1892   0 : 1       
01.09.2007 15:00   SV Döbern  -  Spremberger SV 1862   0 : 0       
01.09.2007 15:00   FSV Lauchhammer 08  -  SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz   1 : 1       
01.09.2007 15:00   SC Spremberg 1896  -  SV Einheit Drebkau   5 : 2       
02.09.2007 14:00   SV Merzdorf/Gröden  -  TV 1861 Forst   2 : 3       
02.09.2007 14:00   SG Sielow  -  SV Germania Ruhland   1 : 2       
 
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
2. Etapa  J V E I   Tore Dif.   Pkt.
1 FC Energie Cottbus A2       2 2 0 0   9 : 1 8   6
2 SC Spremberg 1896       2 2 0 0   9 : 3 6   6
3 SV Werben 1892       2 2 0 0   3 : 1 2   6
4 SG Burg       2 1 1 0   3 : 1 2   4
5 SV Döbern       2 1 1 0   2 : 1 1   4
6 Spremberger SV 1862       2 1 1 0   1 : 0 1   4
7 SV Großräschen       2 1 0 1   4 : 2 2   3
8 TV 1861 Forst       2 1 0 1   4 : 6 -2   3
9 SV Germania Ruhland       2 1 0 1   2 : 5 -3   3
10 SG Groß Gaglow       2 0 2 0   1 : 1 0   2
11 SG Sielow       2 0 1 1   1 : 2 -1   1
12 FSV Lauchhammer 08       2 0 1 1   1 : 2 -1   1
13 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       2 0 1 1   1 : 3 -2   1
14 SV Merzdorf/Gröden       2 0 0 2   3 : 5 -2   0
15 SV Einheit Drebkau       2 0 0 2   3 : 7 -4   0
16 SV Dissenchen 04       2 0 0 2   2 : 9 -7   0
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: 25.09.2014 20:01
Pagina actualizata in: 0.0429 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group