Landesklasse Süd Brandenburg 2007/2008

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
4. Etapa din 22.09.2006 pana 22.09.2006
22.09.2006 12:30   FC Energie Cottbus A2  -  TV 1861 Forst   2 : 0       
22.09.2006 15:00   SG Sielow  -  SV Werben 1892   1 : 1       
22.09.2006 15:00   SV Großräschen  -  SC Spremberg 1896   3 : 2       
22.09.2006 15:00   SG Burg  -  SV Dissenchen 04   1 : 2       
22.09.2006 15:00   SV Döbern  -  SG Groß Gaglow   3 : 1       
22.09.2006 15:00   FSV Lauchhammer 08  -  SV Germania Ruhland   2 : 3       
22.09.2006 15:00   Spremberger SV 1862  -  SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz   2 : 0       
22.09.2006 15:00   SV Merzdorf/Gröden  -  SV Einheit Drebkau   3 : 1       
 
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
4. Etapa  J V E I   Tore Dif.   Pkt.
1 FC Energie Cottbus A2       4 4 0 0   12 : 1 11   12
2 Spremberger SV 1862       4 3 1 0   5 : 1 4   10
3 SC Spremberg 1896       4 3 0 1   13 : 6 7   9
4 SV Werben 1892       4 2 1 1   4 : 3 1   7
5 SV Döbern       4 2 1 1   5 : 5 0   7
6 SV Germania Ruhland       4 2 1 1   8 : 10 -2   7
7 SV Großräschen       4 2 0 2   9 : 8 1   6
8 TV 1861 Forst       4 2 0 2   8 : 10 -2   6
9 SV Dissenchen 04       4 2 0 2   7 : 11 -4   6
10 SG Groß Gaglow       4 1 2 1   6 : 4 2   5
11 SG Burg       4 1 2 1   7 : 6 1   5
12 SV Wacker 09 Cottbus-Ströbitz       4 1 1 2   4 : 5 -1   4
13 SV Merzdorf/Gröden       4 1 0 3   6 : 8 -2   3
14 SG Sielow       4 0 2 2   3 : 6 -3   2
15 FSV Lauchhammer 08       4 0 1 3   3 : 9 -6   1
16 SV Einheit Drebkau       4 0 0 4   5 : 12 -7   0
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: 25.09.2014 20:01
Pagina actualizata in: 0.0501 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group